top of page

Lyžujte v partě!
Snowcamps vám namíchají tu ideální partu lidí podobné výkonnosti, aby vás nikdo nebrzdil a mohli jste se co nejefektivněji posouvat. Zároveň poznáte nové přátele se stejným zájmem, můžete s nimi sdílet zkušenosti a pokroky. 

Profesionální analýza!
Už jste se někdy viděli na videu? Na Snowcampu se na něm uvidíte hned několikrát a vaše lyžování tak posuneme mnohem rychleji. Videoanalýza je jedním z našich nejlepších pomocníků a vy svůj progres uvidíte hned v kontrastu od prvního až po poslední den kempu.  

Testování lyží Salomon!
Není nic lepšího, než si otestovat různé typy lyží, ale třeba i různé délky. Zjistíte co vám nejlépe vyhovuje, můžete si zkusit lyže určené na krátké nebo dlouhé oblouky, nebo dokonce širší lyže do horších podmínek. S námi testujete lyže Salomon.   

Po hraně!
Carvingové oblouky ještě neumíte, nebo je zvládáte jen na mírné sjezdovce? Naučíme vás je i na červené sjezdovce a navíc tak, abyste měli pod kontrolou jejich rychlost i poloměr.  

Nejlepší instruktoři!
Dali jsme  dohromady tým instruktorů, kteří jsou držitelé nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card. Ale papír není všechno. Náš tým má za sebou několik let zkušeností z celého světa, které umí navíc předat. Zeptejte se našich instruktorů, jak se lyžuje v Austrálii nebo v třeba v Číně.   

Bez manšestru?
Hluboký sníh, špatná viditelnost, boule nebo ledovatá sjezdovka už nebudou vašimi nepřáteli. Naučíme vás, jak v takových podmínkách lyžovat a ukážeme vám, že to může být i zábava. Až pojedete ze Snowcamps domů, budete boule a hlubší sníh milovat. 

bottom of page