top of page
Stepan-Koudela.jpg
Štěpán Koudela
Majitel lyžařské školy Snowlines Sölden, Instruktor lyžování a snowboardingu, držitel licencí Schiführer, Staatlich geprüfte Schilehrer a nejvyšší mezinárodní licence ISIA  Card, lektor APUL. Zkušenosti z Rakouska, Chile, Argentiny a Islandu.
DSCF8907 edit_edited.jpg
Ondřej Novák
Zakladatel projektu Skiwithme.cz, instruktor lyžování a telemarku, trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, zástupce šéfredaktora časopisu SNOW, lektor APUL. Zkušenosti z Rakouska, Austrálie, Švýcarska, Jižní Koreji a Bulharska.
Michael Turek_edited_edited.jpg
Michael Turek
Instruktor lyžování, telemarku a běžeckého lyžování, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska, Nového Zélandu, Japonska a Austrálie.
profil_lektori_jiri_novotny_person_galle
Jiří Novotný
Instruktor lyžování a telemarku , trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska a Libanonu. 
profil_lektori_marek_meluzin_person_box_
Marek Meluzín
Instruktor lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování a telemarku , trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska, Švýcarska a Austrálie. 
Lukáš Macourek_edited.jpg
Lukáš Macourek
Instruktor alpského i běžeckého lyžování, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL, trenér alpských disciplín. Zkušenosti z Rakouska, Švýcarska a Austrálie.
profil_lektori_karel_kulhanek_person_gal
Karel Kulhánek
Instruktor lyžování, telemarku a snowboardingu, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska, Švýcarska a Austrálie.
profil_lektori_karel_kriz_person_gallery_image_edited.jpg
Karel Kříž
Horský vůdce UIAGM, vedoucí vzdělávání české asociace horských vůdců, instruktor lyžování a snowboardingu, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z hor po celém světě.
bottom of page