Štěpán Koudela
Majitel lyžařské školy Snowlines Sölden, Instruktor lyžování a snowboardingu, držitel licencí Schiführer, Staatlich geprüfte Schilehrer a nejvyšší mezinárodní licence ISIA  Card, lektor APUL. Zkušenosti z Rakouska, Chile, Argentiny a Islandu.
Michael Turek
Instruktor lyžování, telemarku a běžeckého lyžování, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska, Nového Zélandu, Japonska a Austrálie.
Jiří Novotný
Instruktor lyžování a telemarku , trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska a Libanonu. 
Ondřej Novák
Zakladatel projektu Skiwithme.cz, instruktor lyžování a telemarku, trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, zástupce šéfredaktora časopisu SNOW, lektor APUL. Zkušenosti z Rakouska, Austrálie, Švýcarska, Jižní Koreji a Bulharska.
Lukáš Macourek
Instruktor alpského i běžeckého lyžování, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL, trenér alpských disciplín. Zkušenosti z Rakouska, Švýcarska a Austrálie.
Karel Kulhánek
Instruktor lyžování, telemarku a snowboardingu, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska, Švýcarska a Austrálie.
Marek Meluzín
Instruktor lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování a telemarku , trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, člen lektorského sboru APUL. Zkušenosti z Rakouska, Švýcarska a Austrálie. 
SNOW_250x125.png

© 2018 by Snowcamps.cz