top of page
Skialp  Camp 2 - riding
Třídenní kemp v rakouském Söldenu je určen hlavně pro pokročilejší skialpinisty. Po celý čas budete mít k dispozici profesionálního horského vůdce, který vám naplánuje ty nejlepší skialpové sjezdy v dosahu vleků a lanovek rakouského Söldenu a v případě příznivé počasí se vydáte i na jendodenní freeridovou túru. Součástí kempu bude také lavinová problematika. Osvojíte si práci s lavinovým vyhledávačem, naučíte se používat lavinovou sondu, vyzkoušet můžete i speciální lavinové batohy. Kromě toho na vás ale čekají i workshopy s naším týmem instruktorů, kteří vám dají mnoho cenných tipů pro vylepšení vaší lyžařské techniky mimo upravenou sjezdovku a podrobí vaše lyžování i stále oblíbenější video analýze. 

Program: 
1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu
2. den - lyžování s horským vůdcem a workshopy s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška 
3. den - lyžování
s horským vůdcem a workshopy s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška 
4. den - lyžování
s horským vůdcem a workshopy s top instruktory 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách

Cena kempu - 8490,-

Obsahuje tři dny lyžování s top instruktory, video analýzy vašeho lyžování profesionálních programech Dartfish a Coach´s Eye, workshopy s horským vůdcem, večerní program, tričko. V ceně není zahrnuta doprava, strava, permanentka, pojištění a ubytování. Ubytování můžeme zajistit v apartmánech s kuchyní, cca. 40 euro/noc/osoba. Min. počet účastníků 4, max. počet účastníků v jedné skupině 7.

Všeobecné podmínky
bottom of page