top of page
Ladies Camp
Třídenní kemp v rakouském Söldenu je unikátní příležitostí zalyžovat si v čistě ženském kolektivu! Kemp je určen pro ženy, které chtějí své lyžařské dovednosti vylepšit v příjemné atmosféře, aniž by se musely přizpůsobovat tempu a nárokům mužských účastníků. Tempo dne bude totiž přesně takové, jaké si ho samy zvolíte a navíc budete mít k dispozici instruktorku, která bude reagovat pouze na vaše specifické potřeby.  Vaše lyžování posune také každodenní video analýza a z kempu si navíc odvezete parádní fotky od našeho fotografa.

Zatrénovat si v prostředí podobně naladěných žen může vaše lyžování posunout mnohem dál, než si nyní dokážete představit. 


Program: 
1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu
2. den - lyžování s top instruktorkami 4 - 5 hodin denně,  video analýza lyžování, večerní přednáška o technice i vybavení
3. den - lyžování s top instruktorkami 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování
4. den - lyžování s top instruktorkami 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách

Cena kempu 8 490,- 

Obsahuje tři dny lyžování s top instruktorkami, video analýzy vašeho lyžování na profesionálních programech Dartfish a Coach´s Eye, večerní program, tričko. V ceně není zahrnuta doprava, strava, permanentka, pojištění a ubytování. Ubytování můžeme zajistit v apartmánech s kuchyní, cca. 40 euro/noc/osoba. Min. počet účastnic 4, max. počet účastnic v jedné skupině 7.

Všeobecné podmínky
bottom of page